O mnie

przez grubyHR

Cześć! Nazywam się Ewa Mazurczyk-Jankowska

Trochę o mnie


Specjalizuje się w rekrutacjach masowych na stanowiska niższego i średniego szczebla. Jestem jedną z osób, które jako pierwsze zaczęły zgłębiać tematykę Employer Brandingu w Polsce, Uwielbiam szkolić i mam na to swój własny autorski sposób. Jestem certyfikowanym trenerem rekomendowanych przez PTP. Jestem HR Partnerem na Działów HR, którym pomagam aby HR był efektywna a rekrutacja skuteczna.

Jestem artystą plastykiem oraz psychologiem, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Wydziału Psychologii UW.
Wierzę, że fundamenty wiedzy, są podstawą aby móc budować solidną wiedzę. Moją misją jest pokazanie, że HR nie musi być "sztywny" ma być profesjonalny.

Podobno mam HR serce i nich chce się dzielić oprócz oczywiście wiedzy. 🙂

Co robię?

Uczę - jak być efektywnych i profesjonalnym rekruterem. Szkolę - metodą warsztatową, z zakresu HR. Prowadzę szkolenia zamknięta i otwarte. Rekrutuje – jestem CEO firmy ISIR Doradztwa Personalnego – gdzię wraz z zespołem realizujemy projekty rekrutacyjne. Występuje – na wielu konferencjach i prelekcjach (m. in. HR CAMP, Kongres Kadr, Warszawskie Dni Rekrutacji, Wschód HR) Wykładam – na podyplomowych studiach Employer Brandingowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Doradzam – firmą w prowadzeniu strategii rekrutacji oraz przygotowuje wszystkie do tego narzędzia. Jestem Jurorem EBstars - i mam przyjemność wspierać konkurs od początku
Wspieram - osoby poszukujące pracy. Prowadzę grupę na FB – stworzyłam grupę, aby połączyć środowisko rekrutacyjne.

Poznaj mnie! Zapraszam do kontaktu